Каталог товарів


 

ПарасоліТоварів в категорії: 8 .

Парасолі
Парасольки - дуже корисні і потрібні аксесуари. Звичайно ж, в нельотну дощову погоду це незамінна річ. Сучасні парасольки - це продумані конструкції, оснащені високоякісними матеріалами. Саме такі парасольки пропонує наш інтернет магазин парасольок. Каталог наших товарів включає чоловічі, жіночі та дитячі моделі, а також сімейні парасольки.
Жіночі парасольки відрізняються різноманіттям колірних гам, чоловічі парасольки переважно чорного кольору. По конструкції жіночі і чоловічі парасольки - повні автомати, напівавтомати, механічні і тростини.
При формуванні асортименту, наш інтернет магазин парасольок велику увагу приділяє якості продукції. Парасольки мають каркас, виконаний з міцних якісних матеріалів, спеціальне покриття виключає виникнення корозії. Парасолі жіночі і парасольки чоловічі забезпечені системою "антивітер", що запобігає пошкодження парасольки під впливом сильних поривів вітру. Висока щільність тканини купола і якість застосовуваних барвників надають парасолі відмінні водовідштовхувальні властивості і довговічність.
Крім того, ми стежимо за модою і наш асортимент постійно поповнюється новинками. Це і парасольки хамелеони, які проявляються, парасольки з використанням шовкографії.
Купити парасольку хорошу і якісну - відмінний привід побалувати себе. Також парасольки можуть бути хорошим гідним подарунком близькій і знайомій людині. Такий подарунок обов'язково буде оцінений по достоїнству.
Продаж парасольок здійснюється по всій території України, будь-то велике місто, або маленьке селище.
Ми сподіваємося, що перегорнувши каталог нашого інтернет-магазину, ви залишитеся задоволені пропонованими моделями парасольок і вигідними цінами на них.

Разработка сайтаРазработка сайтов, интеренет-магазинов Pinguin-Studio.com.ua