Каталог товарів


 

Ключніци, візитівки й тд.Товарів в категорії: 1 .

Ключніци, візитівки й тд.
Затиск для грошей, ключниця, візитниця це невід'ємні деталі ділового гардеробу.

Щоб кишені штанів і підкладали у сумок були цілими - ключниця просто зобов'язана бути у кожного з нас. Шиють ключниці з матеріалів високої міцності, найчастіше з натуральної шкіри. Якісні аксесуари це показник вашого достатку, не економте на собі.
Відмінна альтернатива портмоне - затиск для грошей. Бувають металеві затиски, а також у вигляді книжки з декількома відділами для пластикових карт. Дуже зручно якщо ви відпочиваєте з друзями в клубі. Прекрасний вибір для бізнес подарунка. Де купити затиск для грошей недорого? Звичайно ж у нашому магазині!
Візитниця це дуже зручний бізнес - аксесуар. Візитниці бувають у твердому і м'якому корпусі, є великі офісні і маленькі, у вигляді блокнота з файлами. Як сувенір можна придбати візитницю з шкіри. Близькі друзі та колеги оцінять ваш подарунок по достоїнству. Подібний аксесуар неодмінно перетвориться у елемент стилю. Sumka Best це Інтернет - магазин де купити візитницю можна за низькою ціною, а також якісні товари на будь-який смак. Зможуть замовити через наш сайт і купити візитниці Київ, Харків, Львів та інші міста України. Купити візитниці також можна зателефонувавши за тел. номерами 067 66 65 569 (KS), 050 50 8 936 8(МТС).

Вдалих покупок!

Разработка сайтаРазработка сайтов, интеренет-магазинов Pinguin-Studio.com.ua