Каталог товарів


 

Гаманець жіночий Dr Bond W 501-R

Гаманець - аксесуар, без якого не обійтися. У повсякденному житті він найбільш затребуваний. Гаманцем ми користуємося щодня і по багато разів. І, звичайно, хочеться, щоб гаманець прослужив нам довго, при цьому зберіг свій привабливий зовнішній вигляд. Враховуючи ці вимоги, ми включили в асортимент нашого інтернет-магазину жіночі шкіряні гаманці, які відрізняються високою якістю і відповідають сучасним тенденціям моди. Це чудові новинки жіночих гаманців. Відрізняються вони цікавим і незвичайним дизайном. При цьому жіночі шкіряні гаманці виконані з високоякісної шкіри не тільки зовні, але і всередині. Наявність різноманітної кольорової гами, полегшить вибір потрібної моделі.
Купуючи гаманці жіночі Київ, Дніпропетровськ, Донецьк та інші великі міста і маленькі селища, можуть бути впевнені у швидкій і якісній доставці. Ми гарантуємо вам оперативність і якість.

Розміри: ВхШхГ 9х18,5х3см

Матеріал: натуральна шкіра

Колір: 1-червоний;

           2-чорний.


Гаманець виконаний з якісної натуральної шкіри. Закривається на кнопку. Усередині розташовані чотири відділи для купюр, два відділи на блискавці, кишеньки для кредитних і дисконтних карт, кишеня-файл. Зі зворотного боку гаманця розташований відділ на блискавці. 

507 грн

W 501-R

Є в наявності

Разработка сайтаРазработка сайтов, интеренет-магазинов Pinguin-Studio.com.ua