Каталог товарів


 

БЕСКОШТОВНА ДОСТАВКА

    Доставка здійснюється БЕЗКОШТОВНО при замовленні товарів на суму від 700грн.*

  Якщо сума замовлення менше 700грн., Вартість доставки становитиме 40 грн. за кожне замовлення не залежно від кількості замовлених товарів та способу доставки. *

          СПОСІБ ДОСТАВКИ

 Доставка здійснюється по Україні компанією з експрес-доставки НОВА ПОШТА.

Перевага цієї форми доставки - це оплата товару готівкою (післяплата) при отриманні у відділенні компанії Нова пошта (додаткові послуги, які надає компанія Нова пошта, наприклад, такі як доставка кур'єром, оплачує покупець). Додатковою перевагою доставки компанією Нова пошта є можливість відстежити замовлення на будь-якому етапі доставки.

У населені пункти, що не мають відділень Нової пошти, доставка буде здійснюватися державним підприємством поштового зв'язку УКРПОШТА.

          ВІДСТЕЖЕННЯ ВИКОНАННЯ ЗАМОВЛЕНЬ

  Як тільки ваше замовлення буде відправлений, ви отримаєте СМС повідомлення з номером товарно-транспортної накладної, який дозволить вам відслідковувати виконання замовлення в компанії з доставки.

* Замовлення на суму менше 150 грн. відпускаються по повній передоплаті, що включає в себе вартість товару плюс вартість доставки в розмірі 40грн.

* Інтернет-магазин Sumkabest.com.ua залишає за собою право вносити зміни в пропозиції безкоштовної доставки в будь-який час.

0 грн

Разработка сайтаРазработка сайтов, интеренет-магазинов Pinguin-Studio.com.ua